Ripple CTO Önemli Ürünün İpuçlarını Verdi! Lobi için Yüklü Bağış!

Ripple CTO‘su David Schwartz, topluluğu yaklaşan Consensus2024 etkinliğini ziyaret etmeye davet etti. Schwartz, yaklaşan önemli ürününü açıklayacak. Bu arada Ripple, 2024 ABD seçimlerini kripto tarihindeki en önemli seçim olarak nitelendirdi. Bu bağlamda lobi faaliyetleri için Fairshake’e 25 milyon dolarlık bağış yaptı.

Ripple CTO’su yaklaşan önemli ürününü açıklayacak!

Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu (CTO) ve XRP Ledger kurucularından biri olan David Schwartz, CoinDesk’in her yıl düzenledii yaklaşan Consensus2024 etkinliğindeki görünümü ve sahnede tartışmayı planladığı konu hakkında bir duyuru yaptı. Schwartz paylaşımında, bu kripto etkinliği sırasında yapacağı konuşmada, Ripple’ın XRP Ledger üzerindeki kurumsal DeFi için vizyonunu ve yol haritasını açıklamayı planladığını belirtti. Ripple CTO’su şmidilik daaha fazla ayrıntı paylaşmadı. Ancak yalnızca bu konuyu EasyA uygulamasının kurucularından Phil Kwok ile birlikte tartışacağını belirtti.

Ripple Labs, kısa süre önce yaptığı bir paylaşımda bu iki saygıdeğer ismin “multi-chain birlikte çalışabilirliği, EVM programlanabilirliği, RWA tokenizasyonu ve daha fazlasını” tartışacaklarını belirterek konuşmalarını duyurdu.

David Schwartz elinde ne kadar XRP tutuyor?

Bu arada David Schwartz, kripto portföyünün nelerden oluştuğuna ilişkin çeşitli spekülasyonlara son verdi. Schwartz, en yüksek holdinginde yaklaşık 26 milyon XRP’ye sahip olduğunu paylaştı. Daha fazla XRP ve ayrıca Ethereum satın almak için Bitcoin sattığını itiraf etti. Bununla birlikte Schwartz, vatansever bir şekilde, belki de “bazı olağandışı amaçlar” için satmak dışında, başka bir kripto satın almak için hiçbir zaman XRP satmadığını belirtti.

Ripple, Fairshake’e 25 milyon dolar daha bağışladı

Ripple bugün, federal süper siyasi eylem komitesi (PAC) Fairshake’e yaptığı 25 milyon dolarlık katkıyı duyurdu. Şirket bu hamleyi, 2024 ABD seçimleri sırasında kripto yanlısı siyasi adayları desteklemek amacıyla yaptı. Bağış, Ripple’ın geçen yıl Fairshake’e yaptığı 25 milyon dolarlık katkıya ek olarak geldi. Ripple Çarşamba günü yaptığı açıklamada, şunları söyldi:

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun kriptoyu yaptırımlarla düzenlemeye çalışma yaklaşımı başarısız oldu. ABD’nin harekete geçme zamanı şimdi. Ripple bu çabaya yatırım yapmaktan ve ABD’de olumlu bir düzenleyici ortamın şekillenmesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyor.

Kripto para tarihindeki en önemli seçim!

Ripple’a göre 2024 seçimleri kripto tarihinde “en önemli” seçim olacak. Çünkü, önümüzdeki finansal ve teknolojik yenilikleri etkileme potansiyeline sahip adaylar yarışacak. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konuya ilişkin açıklamasında, şu hususların altını çizdi:

Seçilmemiş düzenleyiciler milyonlarca Amerikalının yararlandığı inovasyonu ve ekonomik büyümeyi aktif olarak engellemeye çalışırken Ripple sessiz kalmayacak ve kripto endüstrisi de sessiz kalmamalı. Kripto endüstrisi, anlamlı bir değişim görene kadar bu çabaya yoğun bir şekilde yatırım yapmaya devam etmeyi amaçlıyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Ripple, düzenleyici kurumun şirketi kayıtsız bir menkul kıymet olarak gördüğü XRP satışı yoluyla 1,3 milyar dolar toplamakla suçlamasının ardından yıllardır mahkemede SEC ile mücadele ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir